Zmena pravidiel registrácie

Dnes sme zmenili proces registrácie. Noví užívatelia sa musia pred odoslaním registrácie pomodliť Otčenáš. Nájdete ho napr v Malom katechizme evanjelickej cirkvi (http://evanjelik.sk/node/83). Krátku modlitbu odporúčame aj pri každom prihlásení na portál evanjelik.sk. Stačí modlitba strelná, najlepšie za evanjelickú cirkev a jej budúcnosť. Ak ste z inej cirkvi, môžete sa modliť za tú vašu. Túto požiadavku máme preto, aby ľudia čo sem chodia, diskutovali s rešpektom a ako kresťania. Požiadavku “chodiť sem pomodlený” som pridal aj medzi pravidlá. Vďaka za pochopenie. s pozdravom – ŠNCR – šťastný nový cirkevný rok! Váš adminko Advent 2014

Ajhľa ja všetko činím nové…

Vážení návštevníci, pripravujeme pre vás novinky na tomto portále, a veríme že čoskoro budeme Vás budeme môcť potešiť tak ako sa na ne tešíme už my. Táto zmena by Vám mala umožniť lepšie fungovanie a modernejší dizajn portálu. Zachovajte nám priazeň.

Quo vadis, evanjelik.sk?

Vážení návštevníci, viacerí z Vás mi poslali svoj názor ako reakciu na môj “diskusný povzdych “. Vážim si vašu reakciu a všetky si čítam. Budem rád ak by ste mi aj viacerí napíšete odpoveď na otázku: Čo na tomto portále nie je a mohlo by byť? Vopred sľubujem, že všetkým požiadavkam nevyhoviem. Ale všetky si prečítam a premyslím čo s nimi. Vďaka vopred!

Ako poslať odkaz inému užívateľovi?

1. Poslať mail inému užívateľovi Portál evanjelik.sk Vám umožňuje posielať súkromný odkaz užívateľovi, pokiať užívateľ túto možnosť povolil. Ak túto službu chcete využiť, po prihlásení:  Kliknite na meno daného užívateľa… …a potom na "Kontakt". Objaví sa Vám formulár, cez ktorý mu môžete napísať odkaz.    2. Povoliť si príjem správ od iných užívateľov Kliknite na "Môj účet"… … potom na "Upraviť". Zakliknúť "Súkromný kontaktný formulár" Kliknútím na "Save", si Vaše nastavenia uložíte.

Podporte portál evanjelik.sk

Prosím všetkých užívateľov, ktorí portálu evanjelik fandia, a môžu si to dovoliť, aby nám aj tento rok prispeli na prevádzku portálu. Stojí mňa osobne cca 40 eur mesačne. Keď sa vám tu páči, radi prispievate a ste vďační že to ako-tak funguje, mám radosť. Dajte portálu a ostatným evanjelikom darček k Vianociam v podobe príspevku na jeho chod podľa vlastných možností. Môžem vyhlásiť že všetky Vaše prípadné príspevky použijem na prevádzku portálu. Občianske zdruzenie Alberta Schweitzera Sobotište 305 906 05 Číslo účtu: 2928867102 Tatra banka a.s. kód banky 1100 Variabilný symbol: 201112 Ďakujem za názor aj tým, ktorí ma tu ako i v...