Globálne vyprázdňovanie

Globálne vyprázdňovanie

29.júna okolo poludnia začalo globálne vyprázdňovanie v školách: I., II., a III . stupňa i v niektorých škôlkach v celej republike. Záverečné vysvedenie dosvedčilo, že z globálneho vyprázdňovania sú i výnimky. Niektoré múdre hlavičky sa nevyprázdnia, lebo v nich nič nebolo a nikomu sa ich počas roka nepodarilo naplniť. “Aká pláca, taká práca”, hovoria niektorí naplňovači, ktorí ešte v školách zostali.
Vyprázdnili sa aj kasičky rodičov, ktorí sľúbili za jednotky na vysvedčení 5, či viac Eur. V niektorých rodinách dokonca vyprázdnili aj detské pokladničky a prasiatka, keďže iných zdrojov na vyplatenie odmeny nebolo. Je to dôsledok predchádzajúceho vyprázdnenia zdravého úsudku v srdci fikovoličov. Peťo Kažimír teraz chtiac – nechtiac oznámil správu o vyprázdnení štátnej kasy a jej ešte väčšom vyprázdnení v roku budúcom.
Vypráznili sa aj mnohé prevádzky a podniky. Až sa vyprázdia aj žalúdky, možno začnú niektorí aj premýšľať o súvise vysokých daní a vyprázdnenou štátnou pokladnicou. To však nehrozí kým vládne prezidentov , citujem: “predseda štátu” a predsedov sociálne cítiaci rezident. Na čas, kým je vláda červená, aj štrajkujúci učitelia vypráznili ulice. Na doktorov sa pripravuje nový zákon a je to zaslúžené a spravodlivé: nanastúpiš do práce? Bude to trestný čin a nastúpiš do basy. Zdravotných sestier je údajne nadbytok a tak sa na vyprázdenní nemocníc od ich usilovne a otvorene pracuje. Sem – tam, ako naposledy v Trnave, umrie pri pôrode nejaké dieťa a tak sa vyprázdňujú aj kolísky, v ktorých by sa usmievalo zdravé dieťa.
Konzervatívne a kresťanské straničky už dávno vyprázdnili verejný priestor. Teraz zbierajú ohryzené kostičky na župnej úrovni, zabúdajúc, že zvýšená konzumácia kosti vyprázdňovanie znepríjemňuje, alebo aj znemožňuje a môže ich definitívne rozdrapiť, – ukážka to totálneho vyprázdnenia.
Prázdniny a dovolenky hrozia vyprázniť rodinné rozpočty obyčajných ľudí, okrem Obyčajných ľudí Matoviča a autora NORRO, t.j. NOvého Riešenia Rómskej Otázky. Komunita ako jediná dostane z EU mimoriadny prídel 300 mil. Eur a vyprázdňovanie tak zasiahne aj spoločnú európsku kasu. Po eurovale tu máme teda aj rómoval a tí, čo sa povaľovali dosial, môžu sa aj ďalej. Jedni vo funkciách a druhí v osadách. Výnimka teda opäť potvrdzuje pravidlo a doterajšie preplnené osady budú aj naďalej “veľkou ozdobou Uhorska”, opravujem- oštobou. Ak ste dočítali až potiaľto a cítite nutkanie vyprázdnenia, nerobte si násilie. Vyprázdňovanie je napriek výnimkám globálne.

Komentovať