Veľkonočné služby Božie v TA 3

Na Veľkonočnú nedeľu 24. apríla 2011 vysiela televízia TA 3 evanjelické služby Božie o 9.30 hodine z Veľkého evanjelického chrámu v Bratislave, Panenská ulica. Liturguje zborová farárka Anna Polcková, káže generálny biskup Miloš Klátik.

5 Komentáre k “Veľkonočné služby Božie v TA 3

   1. kantor

    Ja si naopak myslím, že práve cez veľké sviatky sa majú veriacim prihovárať predstaviteľia a vodcovia cirkvi. Nech kážu do svedomia nám všetkým. Skôr ma zaujalo, že v tak veľký sviatok akou Veľká noc je, nebolo v tom chráme nejak plno. Mám taký dojem , že to všade preferované sčítanie obyvateľov nedopadne pre našu cirkev dobre. Možno sa potom zobudíme…možno

    1. Láska

     Sledoval som aj ja tento prenos. TV TA 3 ho nemala v programe až do ostatných vari troch dní. Preto som ho po zavolaní do TA3 -odkiaľ bude prenos – uverejnil až v posledný deň pred Veľkou nocou. Vďaka nech patrí všetkým, ktorí sa o to pričinili. Nech sa veľkonočná zvesť šíri aj cez túto stanicu. škoda, že tam bolo málo veriacich, aj aj z nich boli väčšinou seniori a seniorky.Na škodu je aj to, že túto výročitú slávnosť Vzkriesenia Pána neozdobil na týchto SB spevokol. Nijako ich to neospravedlňuje, že vystupoval v Novom chráme.Keď už nebol zborový spevokol, mohli tam byť hudobné čísla a prípadne spev sólový alebo duo. Ale ako sa píše, spíme sladko….

Komentovať