Konferencia pracovníkov detských besiedok

  PDF Tlačiť E-mail
V dňoch 31. júla až 1. augusta 2010 sa v MEMC Ichtys vo Veľkom Slavkove uskutoční Konferencia pracovníkov pre detské besiedky s hlavnou témou „Cirkev Božia škola“. Na konferencii bude predstavený nový pracovný materiál na školský rok 2010/2011, ktorý vypracovali dobrovoľníci zodpovední za túto prácu v seniorátoch v spolupráci s pracovníkmi BU VD ECAV.
 
Hodnotnými prednáškami na témy: židovský vzdelávací systém, apoštol Pavol a Peter – žiaci v Božej škole, Timoteus – Pavlov žiak viery – profil verného služobníka poslúži  Doc. Ján Grešo a iní.
                     
Do programu sú zahrnuté aj rôzne semináre s pedagogickou, psychologickou a kreatívnou tematikou.  Po pozitívnej skúsenosti z minulého roka, kedy sa konala prvá takáto konferencia pozývame všetkých, ktorých sa daná služba v CZ dotýka.

Cena za celý pobyt (strava a ubytovanie + účastnícky poplatok) je 20 €, cena za 1 deň ( strava, bez ubytovania + UP) je 10 €.  

Na konferencii bude možné si zakúpiť nový materiál „ Cirkev Božia škola“ na šk. rok 2010/2011.

Prihlasovať sa je potrebné do 15. 7. 2010 na BU VD ECAV, Hlavný 137, 080 01 Prešov, telefonicky: 0918/828312, alebo emailom na

tajomnik@vychodnydistrikt.sk

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

.

Komentovať